درب اتوماتیک کرکره ای

درب های کرکره ای با موتور ساید:

دربهاي كركره اي با موتور ساید برای تردد های بالا و ابعاد بزرگ تعبیه شده ، کرکره هایی با ابعاد 30 متر مربع تا 50 متر مربع و تردد های 50 تا 100 مرتبه در روز را تنها با این نوع از موتور ها می توان راه اندازی  نمود . این دسته از موتور ها به موتور های سنگین کش معروف هستند .موتورهاي سايد معمولاً برای کرکره سوله های صنعتی و ابعاد بزرگ و همچنین معابری که تعداد زیادی باز و بسته می شوند نصب می گردد.


درب های کرکره ای با موتور سانترال:

این مدل ازدربهاي کرکره اي  با کمک کاسه فنر کار می کنند و برای پارکینگهایی با تردد 15 واحد مناسب هستند . محدودیت این کرکره ها در انواع آن است که فقط در دو مدل 180 کیلو و 250 کیلو میتوان از آنها استفاده نمود.

این مدل از کرکره ها به دلیل داشتن کاسه فنربرروی محور اصلی نسبت به موتورهای توبولار سریع تر و تعداد بیشتری باز و بسته می شوند. این کرکره ها نیز تا ابعاد 16 متر مربع استفاده می شوند. موتورهاي سانترال درصورت قطع برق توسط سیستم خلاص کن خلاص شده و به راحتی باز و بسته می شوند.

 

درب های کرکره ای با موتور توبولار:

درب های کرکره ای با موتور توبولار عموماً برای ابعاد تا 16 متر مربع استفاده می شوند، متخصصان پارسیان درب این مدل از کرکره ها را برای ترددهای کم و عموماً برای فروشگاه ها پیشنهاد می کنند.موتورهای توبولار بسته به ابعاد دهنه از 30 نیوتن تا 300 نیوتن درجه بندی شده اند.

 

دربهاي كركره اي با موتور زير سقفي:

دربهاي كركره اي با موتور زير سقفي جهت پارکینگهایی استفاده میشود که در بالای درب فضای کافی برای جمع شدن تیغه های کرکره ای ندارند ، البته زیبایی این دربها نیز علت استفاده این مدل دربها در ساختمانها می تواند باشد .

در این مدل از کرکره ها از شاترز های50 سانتی استفاده میشود و موتور این دربها بر روی سقف پارکینگ نصب می گردد . در صورت نبودن برق این کرکره ها راحت تر از سایر مدلهای کرکره باز و بسته می شوند .